Sakarya’da yapı sektöründe faaliyet gösteren Kayasan Metal, Sakarya trapez sac üretimi yaparak uygun fiyat kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

Trapez Sac ürünlerinde uygun ve kaliteli fiyat politikası sunan Kayasan Metal, değişen satış koşullarına ayak uydurabilmek adına trapez sac  faaliyetlerine hızla devam etmekteyiz.

İş hazırlama bölümümüz stok durumuna göre rulo sacı hazırlayarak üretime hazır hale getirmektedir.  Trapez Sac Ürünlerin sac açınım genişliğine göre dilimlemesi yapılmış rulo halindeki malzemesi rulo açıcı tezgâhına bağlanarak imalata başlanmaktadır.

İmalat aşamasında müşterilerimizden gelen sipariş adeti ve ölçüye göre ürünler hazırlanarak sevkiyat bölümünde teslimatı beklemektedir.

27/200 Formu Trapez
27/200 form trapez sac, boyalı sac malzeme, dış hava şartlarına karşı dayanıklı, kalıcı renk seçeneklerine sahip, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
İstenildiğinde galvanizli sac, gofrajlı-boyalı alüminyum, aluzing kaplamalı alternatifli üretim yapılabilir. 27/200
form trapez rüzgâr ve kar yüklerine karşı dayanıklı olup, aynı zamanda eğrisel form verilebilme imkânı da sağlamaktadır.

38/151 Formu Trapez
Daha çok estetik görünüme önem verilen tonoz çatı uygulamalarında da tek kat trapezler kullanılmaktadır. Proje değerlerine
uygun olarak, tek kat trapezler bükülmekte ve tonoz kaplamasına uygun hale gelmektedir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için
tonoz çatının yay uzunluğu ve yay açısı yeterli olmaktadır.

18/838 Formu Sinüs Oluk
18/838 formunda boyalı galvaniz sac ya da alüminyumdan imal edilen tek kat trapezdir.Çatı ve cephede
uygulanabilir. Formu sinüs olukludur. 838 mm. net uygulama genişliğine sahiptir.

TRAPEZ ÇEŞİTLERİ
Çatı ve cephe kaplamalarında farklı çözümler sağlayan trapez çatı ve cephe kaplamaları, alüminyum, galvanizli sac ve boyalı galvanizli sac olarak değişik kalınlıklarda 27/200, 38/151 ve 18/838 formlarında üretilmektedir. Coil coating sistemle, Ral kataloğundaki istenilen renge boyanabilmektedir.