Kayasan Metal Düzce’de uzun yıllar kutu profil satışı hizmetini müşterilerine sunarak, kutu profil sacları standart ölçülerde ve boyutlarda üretilirken aynı zamanda kişilerin istek ve ihtiyaçlarına özel olarak da farklı özelliklere sahip olabilecek şekilde üretilebilmektedir. 

Kutu profiller, kare ve dikdörtgen olarak iki formda üretilmektedir.  Basınç uygulamalarında kullanılarak , yapısal özellikleri yönüyle tercih odağı her sektörde farklılık içermektedir.


Paslanmaz yapısı ve dayanıklılığı kapsamında uzun ömürlü profiller arasında yer almaktadır. Kare ve dikdörtgen seçeneğiyle içi boş olarak üretilmektedir. Kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Yapı sektöründe uzman olan Kayasan Metal Düzce kutu profil satışında, ihtiyacınıza göre sizlere bu ürünleri sunmaktadır. Kayasan Metal, ihtiyaca göre tüm kutu profilleri kaliteli hizmet anlayışı kapsamında üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Her zaman daha iyi ürün üretme anlayışı ile hareket eden firmamız kutu profil konusunda da en iyilerini sizlere sunmaktadır.