Bize Ulaşın 0264 275 64 79
Soru ve Şikayetleriniz info@kayasanmetal.com.tr

Sakarya Demir Satışı

  1. Blog
  2. Sakarya Demir Satışı

SAKARYA DEMİR SATIŞI

Kayasan Metal Sakarya'da T demir , Kare demir, Silme demir her ölçü ve kalınlıkta perakende ve toptan satışı yapmaktadır.


T Demir

Genellikle yüksek kaliteli galvanizli çelikten imal edilen T Profiller taşıyıcı görevini üstlenmektedir.Sağlam yapıları ve aşınma görülmemesi sayesinde uzun süre kullanımı sağlanabilen profil çeşitlerindendir. Kullanım bakımından çoğunlukla farklı tavan tasarımları için kullanılan profil, Tavan tasarımlarında yeni bir çığır açmış durumdadır. T profiller 0.35 mm kalınlığında yüksek kaliteli çelikten üretilmektedir.

Kare Dolu Demir

Kare dolu demir üretim ya da genel montaj çalışmalarında yaygın olarak kullanılan hadde ürünlerdendir. Buna ek olarak korkuluk onarımı ya da tesis ekipmanları arasında da yerini alan kare dolu demir ürünleri kapı ve pencere koruyucuların yanı sıra süs demir işi alanında da tercih edilmektedir.

Öncelikle dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla tanınan bu demir türünün pek çok alanda kullanıldığı bilinmektedir. İçi dolu demir uygulamaları aslında günümüzdeki yapıların yanı sıra demir yolu yapımında da kullanılmaktadır. 


Silme Demir

Silme demir olarak adlandırılmakta olan ve son teknoloji ile üretimi yapılan ürün günümüzde birçok demir çelik fabrikası tarafından üretimi yapılan mamuldür. Silme demirlerin diğer demir seçimlerinden ayrılan en önemli özelliği kalınlığı ve de dayanıklı olmasıdır.  Silme demir ile lama demirin birbirine benzer özellikleri vardır. Bu sebep ile silme demir ile lama demir arasındaki nasıl bir fark olduğu da merak edilir. Ağırlık ölçüleri ya da ebat seçimleri hemen hemen aynı şekilde olabilen silme demir ve lama demirin her ikisi de çelik konstrüksiyonlarının temel taşları olarak kullanılıyor.