Bize Ulaşın 0264 275 64 79
Soru ve Şikayetleriniz info@kayasanmetal.com.tr

Düzce Trapez Sac İmalatı

  1. Blog
  2. Düzce Trapez Sac İmalatı

DÜZCE TRAPEZ SAC İMALATI
 

Düzce trapez sac satışı ve imalatını yapan Kayasan Metal, geniş ürün yelpazesi ve ekibi ile sizlerin hizmetindedir. Trapez sac, yüksek mukavemetli ve galvanizli ince çelik sacdan yapılan kaplama ürünüdür. Aslında bu profiller, salon binalarının kendinden destekli çatı ve duvar kaplama sistemlerinin temelini oluştururlar. 

Çünkü bu saclar ile daha yumuşak ve daha hoş bir dış cephe görünümü elde edilebilir. 
 


Trapez saclar, galvaniz sac veya alüminyumdan, coil coating boyalı veya boyasız olarak, değişik kalınlık ve formlarda üretilmektedir.

Isı yalıtımsız tek kat veya iki trapez arasına ısı yalıtımı serilen çok tabakalı çatı ve duvar uygulamalarında kullanılır.

Üzerine buhar kesici ve rijit isi yalıtım tabakası (yüksek yoğunlukta taş yünü, EPS, XPS, v.b.) serilip, su izolasyonu için membran He kapatılarak çok tabakalı teras çatıların taşıyıcı alt yüzü olarak da uygulamaları yapılır. Kolay taşınabilir, montajı pratiktir.

Günümüz yapı teknolojilerinde en sık rastlanan özellik ideal farklı yapı malzemelerinin bir arada kullanılabilmesidir. Kompozit yapının en önemli özelliği beton ile çeliğin beraber kullanılmasıdır.